Bonusi i Dolphins Pearl Slot

Pagesa e slotit të Dolphins Pearl

Pagesa e slotit të Dolphins Pearl

Nëse jeni duke kërkuar për një lojë slot që është edhe emocionuese dhe plot me aventura nënujore, atëherë Dolphins Pearl Slot është perfekt për ju! Kjo lojë slot me 5 rrotulla, me 9 linja pagese përmban egërsi, shpërndarje dhe një mori simbolesh të tjera që do t'ju bëjnë të ktheheni për më shumë.

Karakteristika të veçanta të Slotit të Dolphins Pearl

Ikona Dolphin funksionon si Wild dhe mund të zërë vendin e simboleve të tjera për të përfunduar sekuencat fituese. Ai ka pagesën e vet me një potencial prej 90,000 monedhash për pesë simbole, përveç çdo gjëje që paguan simboli i mëparshëm në sekuencë. Çmimi do të dyfishohet nëse ky simbol shfaqet të paktën një herë në një kombinim të suksesshëm. Scatter përfaqësohet nga simboli Oyster. Ju do të aktivizoni funksionin e Rrotullimeve Falas pasi të keni vendosur tre ose më shumë nga këto simbole. Kjo shifër ka gjithashtu një çmim të vetin, duke paguar 50,000 monedha për pesë simbole. Zbarkimi i simboleve të tjera Scatter në raundet e lira mund të rifillojë sekuencën e Rrotullimeve Falas. Shumëzuesi 3x zbatohet për të gjitha fitoret e fituara gjatë lojës Rrotullime Falas.

Tipari Gamble është diçka që shfaqet në shumicën e lojërave të lojërave elektronike Novomatic dhe u lejon lojtarëve mundësinë për të luajtur fitimet e tyre në mënyrë që potencialisht t'i dyfishojnë ato. Kjo mini-lojë do t'ju dhurojë një karton të zi/kuq dhe nëse e merrni me mend saktë, çmimi juaj do të dyfishohet. Megjithatë, nëse nuk arrin të zgjedhësh saktë, atëherë do ta humbësh plotësisht çmimin. Kjo veçori mund të sjellë disa fitore mjaft të mëdha gjatë lojës bazë – veçanërisht kur kombinohet me shumëzuesin nga Wilds.

Karakteristikat e slotit të Dolphins Pearl

Karakteristikat e slotit të Dolphins Pearl

Dolphins Pearl Slot RTP

Kthimi teorik te lojtari (RTP) për Dolphins Pearl është 95.13%. Kjo do të thotë që për çdo 100 £ të vënë bast, lojtari mund të presë të fitojë mesatarisht 95,13 £ në një afat të gjatë.

Luaj lojën Dolphins Pearl Slot për para të vërteta

Mos ngurroni të notoni dhe të luani me kafshët e lezetshme nënujore për aq kohë Demoja e Dolphins Pearl Modaliteti zgjat. Sidoqoftë, mbani mend se nuk mund të fitoni para aktuale gjatë lojës falas. Nëse dëshironi të jeni në gjendje të merrni në shtëpi të gjithë thesarin e mahnitshëm nënujor, do t'ju duhet fillimisht të hapni një llogari në një nga kazinotë tona të rekomanduara në internet.

Si të kërkoni një bonus të slotit Dolphins Pearl

Bonuset e Dolphins Pearl Slot mund të vijnë në formën e rrotullimeve Falas, Ndeshjes së Depozitave ose ofertave pa Depozita. Këto të fundit zakonisht jepen si bonus për t'u regjistruar në një kazino online dhe mund të përdoren për të luajtur Dolphins Pearl dhe lojëra të tjera slot pa pasur nevojë të bëni një depozitë.

  • Ofertat e rrotullimeve falas zakonisht aktivizohen duke vendosur 3 simbole Scatter në rrotulla, por mund të gjenden gjithashtu si pjesë e paketave të mirëseardhjes ose bonuseve të ringarkimit. Pasi të aktivizoheni, do t'ju jepet një numër rrotullimesh falas që mund të përdoren në Dolphins Pearl ose në ndonjë lojë tjetër kualifikuese. Fitimet nga rrotullimet Falas duhet të vihen bast përpara se të tërhiqen dhe shpesh do të kenë një arkëtim maksimal më të ulët se shuma aktuale e bonusit.
  • Bonuset e ndeshjes së depozitave zakonisht kërkojnë që të bëhet një depozitë për t'i kërkuar ato, por do të përputhen me shumën tuaj të depozitës me një përqindje të caktuar deri në një vlerë maksimale. Për shembull, një ndeshje e depozitave 100% deri në 100 £ do të thotë që nëse depozitoni 100 £, kazinoja do t'ju japë një shtesë prej 100 £ në fonde bonus. Kërkesat e basteve për bonuset e ndeshjes së depozitave janë zakonisht më të ulëta se ofertat pa depozitë dhe mund të jenë diku nga x25 në x40 shuma e bonusit + depozitës.
Dolphins Pearl Slot Rishikimi

Dolphins Pearl Slot Rishikimi

konkluzioni

Dolphins Pearl është një lojë slot mahnitëse e bukur që i çon lojtarët në një aventurë nënujore si asnjë tjetër. Me wilds, scatters dhe një mori karakteristikash bonusesh, nuk është çudi që kjo lojë është bërë një nga më të njohurat në botën e kazinove në internet.

FAQ

A është Dolphins Pearl një vend i paqëndrueshëm?

Dolphins Pearl është një slot me paqëndrueshmëri mesatare deri në të lartë, që do të thotë se lojtarët mund të presin të shohin disa fitore të mëdha, por edhe disa periudha të gjata të thata në mes.

A ka një slot celular Dolphins Pearl?

Po, Dolphins Pearl mund të luhet si në pajisje desktop ashtu edhe në celular. Loja është optimizuar për t'u luajtur në ekrane më të vogla dhe funksionon po aq pa probleme në telefonat inteligjentë dhe tabletë sa edhe në kompjuterët desktop.

A mund të luaj Dolphins Pearl falas?

Po, Dolphins Pearl Slot mund të luhet falas në shumicën e kazinove online. Thjesht gjeni një kazino që ofron lojëra elektronike Novomatic dhe krijoni një llogari për të filluar.