Truket me perlat e delfinëve – Si të fitoni?

Truket me perla të delfinëve

Truket me perla të delfinëve

Dolphins Pearl Deluxe përmban pesë rrotulla dhe pesëmbëdhjetë simbole. Ju mund të përdorni çdo numër nga dhjetë linjat aktive për të krijuar kombinime fituese - dhe tarifat në të gjitha brezat do të jenë të barabarta në çdo rast. Çdo rresht kërkon një deri në dyzet kredite. Dolphins Pearl Deluxe jo vetëm që ka fotografi bazë të funksionimit standard, por edhe personazhe me aftësi të veçanta, një lojë klasike dyfishimi, shumëzues shtesë dhe një raund rrotullimesh falas me shanse të trefishta.

Si të fitoni në Dolphins Pearl Slot

Slot Dolphins Pearl Deluxe është një lojë që mund të jetë mjaft shpërblyese nëse dini ta luani saktë. Këtu janë disa këshilla se si mund të fitoni në këtë lojë popullore:

 1. Luaj me numrin maksimal të linjave të pagesës aktive. Kjo do t'ju japë më shumë shanse për të arritur kombinime fituese dhe për të aktivizuar veçoritë e bonusit.
 2. Përfitoni nga raundi i rrotullimeve falas. Këtu mund të grumbulloni me të vërtetë fitimet, prandaj sigurohuni t'i përdorni ato me mençuri.
 3. Përdorni me masë funksionin e kumarit. Ndërsa mund të jetë joshëse të provoni të dyfishoni fitimet tuaja, mbani mend se ky është një propozim i rrezikshëm dhe mund të përfundoni duke humbur gjithçka nëse nuk jeni të kujdesshëm.
 4. Dije kur të largohesh. Nëse jeni në një seri humbjesh, ndoshta është më mirë të hiqni dorë dhe të provoni përsëri një ditë tjetër.

Duke ndjekur këto këshilla, do të jeni në rrugën tuaj për të fituar të mëdha në Dolphins Pearl Deluxe!

Strategjia e perlave të delfinëve

Strategjia e perlave të delfinëve

Parametrat e Fshehur të slotit Dolphins Pearl

 • Paqëndrueshmëria është 10.05 nga 20.
 • Gjatësia e ciklit është më shumë se mesatarja.
 • Vlerësimi i automatit për bast është 4,25 nga 10.
 • Frekuenca e rënies së bonusit është statistikisht, çdo rrotullim i 200-të (0,20%).
 • Probabiliteti i një goditjeje (çdo fitore) është 25,261 TP2T.
 • Fitimet shpërndahen në 58% në rrotullimet konvencionale dhe 42% në elementin e bonusit.
 • Pagesa maksimale gjatë testeve ishte 1 788x.
 • Mesatarja e fitimit nga bonusi ishte 102x.
 • Një RTP prej 95% nuk ju jep një pritshmëri matematikore pozitive.
Lojë Dolphins Pearl Pa pagesë

Lojë Dolphins Pearl Pa pagesë

Këshilla dhe truket

Këtu janë disa këshilla që mund të përdorni gjatë seancës së lojës:

 • Vlerësimi: Fillimi me bastin minimal është më i miri, pasi sloti ka një cikël të gjatë. Pasi të fitoni një herë, mund të bëni disa rrotullime të tjera dhe të rrisni bastin tuaj. Megjithatë, nëse vazhdoni të humbni, ulni përsëri shumën. Në këtë mënyrë, nuk do të falimentoni shumë shpejt.
 • Norma optimale: Shumë lojtarë fitues thonë se ata kanë suksesin më të madh kur përdorin 20-30 intervale krediti për një rrotullim. Gjithashtu, përmbahuni nga përdorimi i ofertave maksimale menjëherë, në mënyrë që të mos i shteroni fondet tuaja shumë shpejt.
 • Rrotullime falas: Të kesh deri në 150 rrotullime falas është elementi më i favorshëm në këtë lojë, veçanërisht me faktorin x3 që është në fuqi.

konkluzioni

Dolphin's Pearl Deluxe është një slot klasik në internet që përmban 10 linja pagese, wilds, scaters dhe një raund bujare rrotullimesh falas. Ndërsa nuk ka grafika më mbresëlënëse ose veçoritë bonus, është ende një lojë argëtuese për t'u luajtur dhe mund të jetë mjaft shpërblyese nëse dini se si t'i përdorni veçoritë e saj në avantazhin tuaj. Pra, nëse po kërkoni një slot në internet të lehtë për t'u kuptuar me disa pagesa të mira potenciale, Dolphin's Pearl Deluxe mund të jetë thjesht loja për ju!

FAQ

Cila është pagesa maksimale e mundshme në Dolphins Pearl?

Pagesa maksimale e mundshme në Dolphins Pearl është 9,000 herë basti juaj.

Cila është shuma maksimale që mund të fitoj duke luajtur Dolphins Pearl?

Shuma maksimale që mund të fitoni duke luajtur Dolphins Pearl është 1 788 herë basti juaj total.

A është Dolphins Pearl një vend i paqëndrueshëm?

Dolphin's Pearl është një vend me paqëndrueshmëri mesatare, që do të thotë se ka luhatje të moderuara për sa i përket pagesave të tij. Kjo e bën atë një zgjedhje të mirë për lojtarët që kërkojnë një ekuilibër midis potencialit për fitore të mëdha dhe pagesave më të vogla dhe më të rregullta.